google-site-verification=9wkvm3fc7O46B8zOAQo6Sd3HSnomQECCN24TR2nIxUs نرم افزار ارسال SMS سنجاب

مشخصات اصلی


قیمت: 193000 تومان

معرفی اجمالی محصول

آیا می دانید مشتریانتان تنها 3 ثانیه برای فروش در اختیارتنان قرار می دهند؟

دانشمندان ثابت نموده اند که مشتری تنها در 3 ثانیه اول تصمیم به خرید یا عدم خرید می گیرد.

هر روز 86400 ثانیه است و برای شما فقط 3 ثانیه کافی است تا ذهن یک مشتری را در اختیار و او را جذب نمایید.

آیا می دانید در آن 3 ثانیه چه باید بگویید؟ بله یک پیشنهاد خوب به مشتری

و آیا به نظر شما ارسال یک SMS برای آن 3 ثانیه کافی نیست؟

نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


اگر فکر می کنید تبلیغات از اصول فروش است و میزان فروش را افزایش می دهد کاملا درست است اما به راستی در بمباران تبلیغاتی امروز بر سر مشتری که روزانه هزاران گرفتاری دارد کدام تبلیغ بهتر است؟ما راهکاری ساده و کاربردی برای ارتقاء سطح فروش محصولات و خدماتتان پیشنهاد می کنیم. امروزه رشد بی وقفه تکنولوژی عرصه تبلیغات را دگرگون کرده است و روش های جدیدی در زمینه تبلیغات و اطلاع رسانی بوجود آمده است که استفاده از آنها بی شک شما را بر رقبایتان برتری خواهد دارد. اگر شما می خواهید کسب و کار و یا محصولات و خدمات خود را به صورت مستقیم به مشتریان معرفی نمایید یکی از بهترین روشهای تبلیغاتی استفاده از نرم افزار ارسال پیامک تبلیغاتی است که سریعترین,آسان ترین,هدفمند ترین و حتی کم هزینه ترین نوع تبلیغات به شمار می رود که نتایج عالی استفاده از آن شما را شگفت زده خواهد نمود.ارسال پیامک تک به تک کاری بسیار دشوار و وقت گیر و ناممکن است ,پیشتر از این نیز نرم افزارهای تحت وب زیادی به منظور این کار ساخته شده اند که با وجود داشتن مزیت هایی اما معایب آنها بیشتر از مزیتشان بود از این رو نیاز به یک نرم افزار کاربردی و مستقل از اینترنت ما را بر ان داشت تا سیستم بی نظیر ارسال SMS را با نام سنجاب که تحت ویندوز است و نیازی به اینترنت ندارد به بازار عرضه نماییمچرا نرم افزار ارسال اس ام اس سنجاب ؟

پیامک یک ابزارتبلیغاتی بی‌نظیر است!
موبایل وسیله ارتباطی است که افراد همیشه همراه خود دارند و شمامی توانید درهر زمانی از طریق این گوشی با آنها در ارتباط باشیدوپیام خود را به آنها منتقل کنید

1-برای جذب مشتری پیامی چند کلمه ای که شامل یک پیشنهاد شگفت انگیز است کافی است و مردم امروزه به دلیل مشغله های فراوان و سیل عظیم تبلیغات که بر سر آنها آوار می شود دیگر حوصله خواندن مطالب و تبلیغاتی طولانی مانند بروشور و ... را ندارند،پس بهترین گزینه یک پیام کوتاه با محتوای مناسب و حرفه ای است چرا که ذهن مشتریان حتما به محتوای پیام شما اهمیت می دهند و ناخوداگاه به سمت کسب و کار سازمان یا موسسه شما سرازیر می شوند

۲- سیستم ارسال اس ام اس بازگشت سرمایه را برای شما تضمین می کند به این صورت که شما هرچقدر برای این سیستم هزینه کنید در بدترین حالت بیش از چندین برابر از طریق جذب مشتری به شما باز خواهد گشت چه بسا تعداد زیادی از مشتریانمون بیش از ۱۰۰ برابر و گاها تا چندصد برابر هم بازگشت سرمایه داشته اند.

۳-پیامک های شما همیشه خوانده می شوند چرا؟

زیرا شما با شماره همراه خودتان مانند یک شماره ایرانسل و یا دائمی و یا تالیا پیامک ها را ارسال خواهید نمود و شماره شما برخلاف شماره های پنل اینترنتی شناخته شده نیست و افراد با کنجکاوی آن را می خوانند.

۴-امنیت پایگاه داده شماره ها در این نرم افزار برخلاف ارسال پنل اینترنتی که مدیریت و کاربران آن پنل ها به آن شماره ها دست رسی دارند حفظ می شود و کسی به پایگاه داده شماره های شما دست رسی ندارد و این شماره ها در کامپیوتر خودتان و در روی سیستم ارسال اس ام اس هستند و با نام کاربری و رمز عبور محافظت می شوند

۵-تنها یک بار سیستم را می خرید و برای همیشه از آن استفاده می کنید و دیگر برخلاف پنل های ارسال اینترنتی به شارژ ماهانه و شارژ و پشتیبانی سالانه و پرداخت هزینه اضافی نیازی نخواهید داشت.

۶-کم هزینه بودن ارسال پیامک و سود تضمینی شما عموماً به دو روش از سرویس پیامک استفاده می‌کنید:روش اول:ارسال‌های عمومی”هستند، مثلاً ارسال در منطقه‌ای که کسب و کار شما قرار دارد. در این روش، شما برای تعدادهای بالا ارسال را انجام می‌دهید. اما حتی در این ارسال بالا هم هزینه‌ی شما نسبت به سایر فرم‌های تبلیغاتی بسیار اندک است.و البته سریعترین روش و سریعترین نتیجه را خواهید گرفت.هر پیامک چیزی حدود۱۲ تومان برای شما هزینه دارد. بنابرین اگر شما برای ۶۰۰۰۰ نفر از اهالی منطقه‌تان پیامکی را که حاوی پیشنهادی وسوسه‌برانگیز است ارسال کنید، هزینه‌ی تلیغات شما چیزی حدود ۶۰ هزار تومن می‌شود. با این‌حساب اگر فقط ۱۰ نفر با پیامک به شما مراجعه کنند، بازگشت هزینه و سود تبلیغات شما تضمین شده است.روش دوم :ارسال برای مشترکین”است؛ منظور، مشترکینی که به خبرنامه‌ی پیامکی شما پیوسته‌اند. در این روش هزینه‌ی شما خیلی کمتر می‌شود. برای مثال اگر شما پیشنهاد خود را برای ۱۰۰ نفر از مشترکین خبرنامه ارسال کنید هزینه‌ی شما چیزی حدود هزار تومن می‌شود.آیا لازم است بگوییم که واقعا حتی اگر یک نفر به شما مراجعه کند، کاملاً سود کرده‌اید؟

۷-نکته جالب اینجاست که شما می توانید با این سیستم برای کسب و کار دیگران مانند دوستانتان هم پیامک تبلیغاتی انبوه ارسال کنید و از آنها مبلغی بیشتر از مبلغ هر پیام دریافت کنید و از این طریق کسب درآمد کنید.

۸-نکته بسیار با اهمیت این است که هر لحظه‌ای که اراده می‌کنید می‌توانید تبلیغات‌تان را شروع کنید

۹-مزیت قابل توجه دیگر پیامک، این است که بلافاصله بعد از ارسال، توسط مخاطب دریافت می‌شود و این یعنی شما می‌توانید در زمان‌های خلوت نیز مشتریان را به سمت کسب و کار خود سرازیر کنید. کافی است یک پیشنهاد خوب پیامکی برایشان ارسال کنید و انگیزه‌ی لازم را برای آمدن به آنها بدهید.

۱۰-آمار نشان می‌دهد که بیش از ۹۰% پیامک‌ها ظرف چند دقیقه خوانده می‌شوند، پس این خوشحالی هم وجود دارد که پیامک شما توسط مخاطب خوانده شود که این امر پون مثبت دیگر پیامک بر بسیاری از انواع تبلیغات مانند تراکت ها و بروشورهای تبلیغاتی و...است که روزها و گاهی هفته ها در ورودی اماکن گرد و خاک می خورند و با وجود زمان زیاد و هزینه گزاف برای تولید آنها و زیان هایی بر محیط زیست و قطع درختان سبز و زیبا برای تولید کاغذ آنها در نهایت هم بیشترشان خوانده نمی شوند.

۱۱- آیا کسی هست که از موبایل استفاده نکند؟بگذارید با این جمله شروع کنیم:براساس آمار انجام‌شده ۹۸% از بزرگسالان از تلفن‌همراه استفاده می‌کنند.این آمار ساده، قدرت تبلیغات پیامکی را نشان می‌دهد. بنابراین پیامک‌های شما با یک جمله شگفت انگیز در متن پیامک ارسالی بی شک غوغا خواهند نمود.

۱۲-کم‌هزینه بودن، سهولت در ارسال و زمان اندک، بازاریابی پیامکی را به ابزاری جادویی برای تبلیغات کسب و کارها تبدیل کرده است.

۱۳-برای تبلیغات پیامکیِ کسب و کار خود چه نیاز دارید؟

به کمتر از ۱۰ دقیقه وقت، یک سیستم معمولی و هزینه‌ای که هربار به شصت هزار تومن هم نمی‌رسد!


هدفمند تبلیغ کنید
کوپن های تخفیف پیامکی

 • شما با ارسال کوپن‌های تبلیغاتی، هر از چندگاهی به یاد مشتریان می‌آورید که چقدر ماشینشان کثیف است و مدت‌هاست به کارواش شما مراجعه نکرده‌اند. در پس این فکر، نام کارواش شماست که در ذهن آنها تکرار می‌شود.
 • در حقیقت، جایگاه نام شما برای مشتریان ناخودآگاه تثبیت می‌شود. راز مشتریان ثابت در همین تکرارهای مکررِ نام کارواش شماست. با ارسال یک تخفیف هیجان‌انگیز، آنها را دوباره به کارواش خود دعوت کنید و ماشین‌های بیچاره‌شان را از این حجم گرد و غبار نجات دهید. این تخفیف‌ها، خوراک وقت‌های خلوت کارواش‌ شماست.
 • در این زمان‌ها با یک پیامک تخفیف مشتریان خود را به سمت کسب و کار خود سرازیر کنید.

چند نمونه از جملات شگفت انگیز

 • ۳۰ % تخفیف برای ۵۰ نفر اولی که امروز به ما مراجعه نمایند. تا دیر نشده بشتابید و از تخفیف ما استفاده کنید.
 • تخفیف ویژه:فقط امروز به کارواش الف مراجعه و ۲۰ % تخفیف بگیرید.

پیامک های یادآوری و اطلاعیه های ویژه

 • سیستم ارسال پیامک کاربردهای بسیار دیگری نیز دارد. با استفاده از ارسال اس‌ام‌اس می‌توانید نکات بسیاری را به مشتریان خود یادآوری کنید. این نوع پیامک‌ها وجود کسب و کار و یا موسسه شما را به مشتریان یادآوری می‌کند و آنها را ترغیب می‌کند که به کسب و کار شما سر بزنند.
 • همچنین از نرم افزار اس‌ام‌اس می‌توان برای ارسال اطلاعیه‌ها و اخبار جدید به مشتریان استفاده کرد. اگر تغییراتی را در کسب و کار خود بوجود آورده‌اید، اگر نرخ قیمت‌های خود را تغییر داده‌اید، اگر سرویس جدیدی را راه اندازی کرده‌اید، می‌توانید با ارسال یک اس‌ام‌اس مشتریان خود را از این موضوع آگاه سازید.

نتیجه‌گیری

 • بازاریابی پیامکی ابزاری بسیار مناسب جهت ارائه بهترین خدمات به مشتریان است. بازاریابی پیامکی می تواند به راحتی برای نمونه، کارواش کوچکی را به یکی از معروفترین کارواش‌های شهر تبدیل کند. در آینده، مطمئناً شاهد استفاده‌های جدید و خلاقانه‌ای از سامانه ارسال پیامک توسط سازمانها ،موسسات،کسب و کارها و ... خواهیم بود.
 • اگر علاقه دارید یک سیستم پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی پیامک می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.
 • در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ‌پیامک به شماره تلفن 09302517740تماس بگیرید.
بدون محدودیت تبلیغ کنید

رسیدن تضمینی پیامک به دست مشتری بدون بلاک و حتی باز شدن پیام بر روی گوشی مشتری به صورت اتوماتیک.


بعضی از امکانات ورژن 5.1

 1. ارسال پیام فوری به شماره ای خاص
 2. ارسال به هزاران شماره ه به صورت انبوه
 3. ارسال پیام انگلیسی
 4. ارسال پیام فارسی
 5. توانایی گروه بندی مشتریان و ارسال به صورت گروهی
 6. ارسال به کارمندان
 7. پاسخ گویی اتوماتیک به پیام های دریافتی توسط نرم افزار
 8. نمایش تعداد کاراکتر و تعداد پیام قبل از ارسال
 9. دریافت پیام مخاطبان بر روی نرم افزار
 10. توانایی پاسخگویی به تماسهای تلفنی دریافتی توسط نرم افزار
 11. توانایی تماس تلفنی با مخاطب توسط نرم افزار
 12. ارسال پیام به صورت پیام بازشدنی(فلش)که با رسیدن به گوشی بر روی صفحه گوشی نمایش داده می شود
 13. ارسال و در دریافت پیام های طولانی به صورت الحاقی(یعنی چند پیام تکه تکه ارسال نمی شوند بله با هم ارسال می شوند)
 14. جدا کردن شماره های مورد نظر و ارسال پیام به آنها مثلا فقط به ۰۹۱۲ها یا فقط به ۰۹۹۰ ها ارسال شود. روش کار به این صورت است که مثلا در یک فیلد عدد ۰۹۹۰ را وارد می کنید و از میان هزاران شماره تنها شماره هایی که با ۰۹۹۰ شروع شده اند نمایش داده میشن و تنها به آنهایی که با ۰۹۹۰ شروع شده اند ارسال خواهد شد یا مثلا وارد کردن عدد ۰۹۹۰۱۹۹ در فیلد مربوطه باعث می شود آنهایی که با 0990199 شروع شده اند نمایش به آنها ارسال شود که با ۰۹۹۰۱۹۹ شروع شده باشند.
 15. ارسال به بازه مشخص شده مثلا می تونید پیام رو به ردیف ۱ تا ۱۰۰۰ یا مثلا به ردیف ۱۰۰۰ تا ۱۳۰۰ یا مثلا به ردیف ۲۰۰۰۰ تا ۲۰۵۰۰ ارسال ارسال کنید.
 16. ارسال به شماره ها به تفکیک استان و شهرستان و بخش
 17. ارسال انبوه به موبایل هزاران ایرانسلی
 18. ارسال انبوه به موبایل هزاران همراه اولی
 19. ارسال به کارمندان داخلی سازمان یا موسسه و یا کسب و کار شما
 20. ارسال به افراد برون سازمانی که با شما مراوده دارند مانند مشتریان ،دانشجویان،هنرآموزان، کاراموزان و...
 21. ارسال به صورت دستی-
 22. ارسال به صورت زمان بندی و در تاریخ ، ساعت ،دقیقه و حتی ثانیه مشخص شده
 23. ارسال تبریک به افراد درون سازمانی یا برون سازمانی به مناسبت های مختلف مثلا تبریک تولد یا تبریک موفقیت و پیشرفت های کارمندان به صورت زمان بندی و در تاریخ، ساعت، دقیقه و ثانیه مشخص شده و یا ارسال به صورت دستی و با کلیک بر روی دکمه ارسال.
 24. ارسال پیامک به صورت نظیر به نظیر به این صورت که برای هر شماره یک متن خاص ارسال شود.
 25. ورود به سیستم ارسال SMS توسط نام کاربری و رمز عبور
 26. تعریف چندین نام کاربری و پسورد برای افراد مختلف که با سیستم ارسال SMS کار می کنند و تعیین محدودیت دست رسی آنها به بخشهای مختلف سیستم ارسال SMS
 27. وارد کردن بیش از یک شماره همراه برای هر فرد که شما به عنوان کارمند یا افراد برون سازمانی معرفی می کنید و امکان ارسال پیام به هر دو شماره و یا به یکی از شماره ها
 28. امکان ارسال بیش از یک پیام که هر پیام محتوای خاصی دارد به صورت پی در پی برای افراد مثلا ارسال یک پیام که شامل ساعت ورود و خروج دانش آموز است و ارسال پیام نمره
 29. نمایش عکس افراد در کنار سایر مشخصات
 30. امکان وارد نمودن اطلاعاتی مانند نام شماره همراه ،تلفن ثابت، فکس،ایمیل، آدرس،عکس,و...
 31. امکان ارسال دو پیام با متن های مختلف برای دو شماره مختلف به صورت همزمان مثلا ارسال پیام محتوای ساعت ورود و خروج دانش آموز به سرپرست آن دانش آموز و ارسال پیام نمره درس به خود دانش آموز.
 32. تنظیمات:
 33. عکس و نام سازمان یا موسسه شما در سربرگها‌
 34. رنگ بندی پنل هاو ستونهای پایگاه داده
 35. تغیر اندازه متن و تغیر رنگ آن و...
 36. دارای راهنمای پویا و بسیار جامع
 37. جستجوی فوق العاده سریع
 38. جستجو بر اساس تمامی موارد مانند:
 39. نام افراد
 40. همراه یک
 41. همراه دو
 42. متن پیام
 43. تاریخ ارسال
 44. ساعت ارسال
 45. شخص ارسال کننده
 46. وضعیت ارسال و...
 47. پشتیبان گیری از اطلاعات و فشرده نمودن آن به صورت یک فایل کم حجم و کوچک و ذخیره آن در هر در کامپیوتر،فلش،سی دی،رم و ...
 48. بازیابی اطلاعات به نرم افزار تنها با یک کلیک
 49. بعضی از خصوصیات کاربری:
 50. ظاهر زیبا و کاربر پسند
 51. هسته ای محکم
 52. نصب رایگان سیستم
 53. آموزش کامل کار با سیستم
 54. پشتیبانی و کمک ۲۴ ساعته و در تمام روزهای هفته.
 55. اضافه نمودن نیازهای جدید موسسات و ادارات ،دانشگاه ها و... به سیستم.
بازگشت کامل وجه در صورت نارضایتی مشتری
در صورت نا رضایتی مشتری می تواند تا 48 ساعت وجه خود را دریافت و قفل سخت افزاری را به شرکت ارسال نماید.

تلفن پشتیبان 24 ساعته

09302517740

http://www.01SOFT.ir

برچسب ها: نرم افزار SMS سنجاب , SMS , نرم افزار , نرم افزار ارسال SMS , نرم افزار مجانی ارسال پیامک سنجاب ,

مشخصات فنی


تولید:شرکت برنامه نویسی نپا
ورژن:5.1
سال تولید:2019
قفل نرم افزار:دارد
قفل سخت افزاری:دارد
فرم رمز ورود:دارد
سطح دسترسی افراد:دارد
قابلیت پشتیبان گیری:دارد
بازیابی اطلاعات:دارد
ارسال با سیم کارت:دارد
هزینه نصب:0 تومان
هزینه پشتیبانی:0 تومان
زمان پشتیبانی:6 صبح ال 12 شب
مدت زمان استفاده:مادام العمر
نیاز به اینترنت:ندارد
هزینه سالانه:0 تومان
قابلیت ورود پیام:دارد
قابلیت بلاک شماره:دارد
قابلیت ارسال زمانبندی:دارد
قابلیت انتقال پیام وردی :دارد
قابلیت سفارشی سازی:دارد
رنگ بندی ظاهر برنامه:امکانپذیر است
گزارش ارسال پیام :دارد
گزارش دریافت پیام:دارد
ارسال پیام خوش آمد گویی:دارد
ارسال پیام تولد:دارد
ارسال پیام ورود و خروج:دارد
ارسال پیام گروهی:دارد
ارسال پیام نظیر به نظیر در گروه:دارد
ارسال پیام تک فوری:دارد
ارسال پیام بازشو:دارد
بانک شماره های همراه اول:دارد
بانک شماره های دائمی:دارد
بانک شماره های ایرانسل:دارد
شماره ها به تفکیک استان و شهرستان:دارد
اضافه نمودن شماره های جدید:دارد
اضافه کردن شماره مشتریان:دارد
گروه بندی مشتریان:دارد
مجوز انتشار دارددارد
هلوگرام:دارد
تاییدیه سازمان انفور ماتیکدارد
مجوز رسانه های دیجیتال:دارد
زمان ارسال :همان روز
زمان نصب:3 دقیقه
ضمانت نامه:دارد
حامل:بر روی cd
آموزش جامع:دارد
ورژن جدید تا 1 بار در آینده:مجانی

فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر